UP Events vakantiekamp
UP Events Kids organiseert in elke vakantie superleuke kampen met toffe en stoere kinderactiviteiten!
In elke vakantie organiseert UP Events Kids toffe kampen. Laat je verrassen door alle fantastische activiteiten: zo veel mogelijk buiten, actief, creatief, fun en avontuurlijk!
Elk kind kan meedoen; de enthousiaste begeleiders leren je alles.
Een greep uit het aanbod: lasergame (outdoor), word een echte Robin Hood en leer boogschieten, lekker rennen en knallen met bubbelvoetbal, er is VR, beleef een Robinson Crusoë ervaring en er is nog veeeel meer!
Je kunt al vanaf 1 dag boeken en slaapt gewoon thuis. Voor kinderen van 8 t/m 13 jaar.
De kampen worden aangeboden in de meivakantie, zomervakantie en herfstvakantie.
Klik op de roze button om naar de website te gaan en schrijf je snel in (vol = vol)!
UP Events Kids
Tom Schreursweg 8
1067 MC Amsterdam
Openingstijden
Meivakantie, zomervakantie, herfstvakantieVan 8:30 t/m 17:15 uur
Prijs
Zie website UP Events KidsToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!