
Amsterdamse Veerdienst
Terug naar het overzichtVaar met je kinderfeestje naar Kasteel Muiderslot of Forteiland Pampus!
Dit is gaaf om met je partijtje te doen….
Met één van de historische schepen van Veerdienst Amsterdam vaar je vanuit Amsterdam IJburg mee naar Fort Pampus of Het Muiderslot.
De boottocht inclusief een bezoek aan Forteiland Pampus of Het Muiderslot (2,5 uur) duurt ongeveer 4 uur. De boten zijn overdekt, dus ook met slecht weer kun je gewoon meevaren.
Het Forteiland Pampus ligt in het IJmeer tussen Amsterdam en Muiden. Ontdek op het eiland de Stelling van Amsterdam en ’t het nationale bezoekerscentrum. Er zijn rondleiding, speurtochten en informatieve games!
Het Muiderslot is ’t best bewaarde en mooiste Middeleeuwse kasteel van Nederland. Dwaal rond door het kasteel en de tuinen, doe een leuke speurtocht vol actieve opdrachten en kom van alles te weten over deze bijzondere plek. Vergeet ook niet een bezoekje te brengen aan de valkenier. Er zijn vaak extra activiteiten voor kinderen in de weekenden en tijdens de schoolvakanties.
Waar wacht je op?
Kijk snel op de site voor meer informatie! Klik hiervoor op de roze button.
Andere leuke kinderpartijtjes vind je terug in de categorie Kinderfeestjes.
Veerdienst Amsterdam
vertrek boot: Bert Haanstrakade 1051
1087 HV Amsterdam
Openingstijden
Maandag: geslotenDinsdag t/m zondag: afvaart 11 uur
Prijs
Kinderen t/m 4: gratis | Kinderen >4: €15 | Volwassenen: €20 (veerboot entree)Deel deze tip:
Meer inspiratie


Feestje bij Little Star
Sport, circus, dans of disco: vier een lekker actief kinderfeestje met Little Star Fitness!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
FORTtreffelijk kinderfeest
Kies uit de origineelste activiteiten op een unieke locatie en bepaal zelf jouw kinderfeestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sonic Safari: op avontuur in de muziek van nu
Ga mee op expeditie door de wereld van geluiden en klanken in het Muziekgebouw! Sonic Safari is een avontuurlijke en interactieve concertserie voor jonge ontdekkingsreizigers vanaf 8 jaar. Het is een soort combinatie van concert en speurtocht. Zou het leuk zijn? Onze Kidsproof reporters Jesper, Davey, Karin en Fauve gingen op stap!
Ga er op uit in maart en april: 18x uittips
Ga op pad met je kids deze lente! Maart roert z'n staart en april doet wat ie wil,.. en wij? Wij gaan er lekker op uit! Want wat is er weer veel te doen in Amsterdam! Dus pak die kids en ga op stap. Hier een rijtje super tips voor je.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
We hebben de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien deze winter en regen. Jeetje, wat duurden de maanden opeens lang! Fijn dat het nu lente wordt. We willen naar buiten! Warme zonnestralen pakken, ijsjes eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.