Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorstelling: Ahoi (2-6 jr)

Deze avontuurlijke voorstelling vol papieren bootjes en vissen is te zien in het Black Cat Theatre!

Deze leuke voorstelling voor kinderen in de leeftijd 2 t/m 6 jaar. Ga je mee naar zee? Jullie bouwen een schip of een boot, hijsen de zeilen en maken een verre reis met onbekende bestemming. De golven kabbelen soms vriendelijk, maar soms worden ze hoog en wild. Blaast de wind jullie de goede kant op?

Onderweg kom je grappige wezens tegen; vissen, zeepaardjes, kwallen of krabben. Spannend, mooi en mysterieus. Na de voorstelling kan je zelf spelen met papieren bootjes, het “schip” en de grote hoeveelheid vissen die in de zee wonen.

Voor meer informatie over deze leuke kindervoorstelling klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Data:

  • zaterdag 1 november 2025
  • zondag 2 november 2025
  • zaterdag 20 december 2025
  • zondag 21 december 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Black Cat Theatre

Schakelstraat 2

1014 AW Amsterdam

Openingstijden check website
Prijs Vanaf €13,50
Mail direct

Mail direct naar Black Cat Theatre

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Yanasei (6+)

Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en Surinaamse muziek in ITA!

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze elfde editie!

Voorstelling: Oceaan van dromen

Deze zintuiglijke concertvoorstelling van Poolse kunstenaars is eenmalig te zien bij Black Cat Theatre!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief