VROG freerun en trampo 2-daags kamp
Kom 2 dagen freerunnen en trampoline trics oefenen tijdens de vakantiekampen van VROG
Op een te gekke urban hotspot locatie in het centrum van Amsterdam, organiseert VROG in de vakanties sportieve ‘2-daags Combocamps’ met trampoline en freerunning.
Freerunning is een coole sport waar je motorische vaardigheden, coördinatie en zelfvertrouwen worden ontwikkeld onder begeleiding van gekwalificeerde trainers. Tijdens een vakantiekamp wisselen de kinderen af tussen het trampolineveld en het freerunning gedeelte om wisselende technieken, salto’s en anderen trucs te oefenen.
Er is een groep voor kinderen van 7 t/m 9 jaar en 10 t/m 12 jaar.
Is dit echt iets voor jouw zoon of dochter? Kijk snel op de website, klik op de roze button!
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder
Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer