Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

MiniVROG 2+

Leuk voor peuters en kleuters: Kom lekker met papa en/of mama trampoline springen bij MINI VROG? 2-5 jaar

Op een urban hotspot midden in Amsterdam biedt VROG op mega trampoline veld Mini-VROG, speciaal voor de kleine springers. Hier kun je  vrij en veilig kunnen springen en spelen. Trampoline springen is geweldig voor de balans, motoriek een spierontwikeling.

Bij MINIVROG spring je met een volwassene – Mama, papa (of Oma/Opa!) en met toezicht van een trainer.

Voor kinderen van 2 – 5 jaar.

Klik op de roze button voor meer informatie en om online te reserveren.

ps: Bij VROG kun je ook je verjaardagsfeestje vieren!

Elke zaterdag- en zondagochtend

VROG

Mr. Visserplein 7

1011 RE Amsterdam

Openingstijden Op zaterdag-, zondagochtend
En meerdere dagen in de vakanties
Check via roze button tijden
Prijs Zie website VROG, klik door op roze button
Mail direct

Mail direct naar VROG

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Sport4kidz Obstacle Run

Ren over de obstakels, kruip onder de balken en doe mee met een echte Obstacle Run bij Jeugdland!

Bewonder street art en graffiti

Stap deze vakantie in een wereld vol kleur, verhalen en kunst op groot formaat bij STRAAT Museum!

Schaatskamp voorjaarsvakantie

Samen meters maken op de Jaap Eden Ijsbaan!

Juf Roos (2+)

Dans gezellig mee tijdens deze voorstelling van Juf Roos bij DeLaMar!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief