VVA Spartaan
Voetbalvereniging Amsterdam Spartaan vlakbij Bos & Lommer is een sportieve club. Kom jij ook voetballen?
Bij VVA/Spartaan spelen er op zaterdag minipupillen, F-pupillen, E pupillen en D-junioren, senioren elftallen en een veteranen elftal. Op zondag spelen de senioren, C- , B- en A junioren elftallen. Er zijn 7 zaalteams.
De jongste leeftijd om bij VVA/Spartaan te mogen voetballen is 6 jaar.
Ook zin om te komen voetballen? Klik dan door naar de website!
VVA Spartaan
Laan Van Spartaan 1
1061 MA Amsterdam
Openingstijden
Training is op maandag t/m donderdag. Competitie wordt gespeeld op zaterdag en zondag.Prijs
F-klasse €185,00 contributiegeld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.