Feestje op het water
Vlotten bouwen, zeilen, kanoën: vier je kinderfeestje op het water bij Watersportcentrum Sloterplas!
Watersportcentrum Sloterplas is nog geen half uur van het centrum gelegen en toch midden in het groen aan de Sloterplas.
Voor je feestje kies je uit één van de volgende activiteiten: vlotten bouwen, optimistzeilen, kanoën (allen vanaf 8 jaar).
Voor je feestje heb je minimaal 10 mensen nodig die allen zwemdiploma A hebben. Wanneer jullie op het water zijn, hebben jullie wel een zwemvest om. Het feestje duurt minimaal 2 uur en is onder begeleiding van een instructeur.
Tip: reserveer bij het familierestaurant Het Boothuis, voor een gezellige afronding van het feest!
Voor meer informatie over activiteiten en om te reserveren, klik op de roze button.
Watersportcentrum Sloterplas
Christoffel Plantijngracht 4
1065 DA Amsterdam
Openingstijden
woensdag, zaterdag en zondagPrijs
€10 tot €15 (afhankelijk van feestje) per deelnemer, minimaal 10 personenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
Kinderfeestje: Apenkooien & Lasergamen
2 Activiteiten, 1 geweldig feestje! Apenkooien + Lasergamen, volledig verzorgd bij jou in de buurt.Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier
Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur