Watersport Sloterplas
Wil jij ook zeilen, splashen, kanovaren? Kom dan naar het Watersportcentrum Sloterplas!
Watersportcentrum Sloterplas is nog geen half uur van het centrum gelegen en toch midden in het groen aan de Sloterplas.
In het voor- en najaar worden hier zeil- en surfcursussen gegeven. Vanaf 8 jaar is deelname mogelijk.
Tijdens de zomer worden de Splashweken georganiseerd. Kinderen van 8 t/m 16 jaar kunnen leren zeilen of meedoen aan een meerkamp sport of meerkamp spel. De activiteiten duren 5 dagen van maandag t/m vrijdag, met een ochtend- en middagprogramma.
Liever zelf varen? Dat kan ook! Er zijn zeilboten en kano’s te huur! Het huren kan per uur.
Voor meer informatie over activiteiten, prijzen of te boeken, klik via de roze button door naar de website!
Watersportcentrum Sloterplas
Christoffel Plantijngracht 4
1065 DA Amsterdam
Openingstijden
Geopend van mei t/m oktoberPrijs
Diverse activiteiten voor diverse prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Bezoek Verzetsmuseum Junior
Maak in de voorjaarsvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Voorjaarsvakantie bij museum JAN
Creatieve workshops bij Museum JAN in Amstelveen in de voorjaarsvakantie.
FunZone Speelparadijs
In deze grote binnenspeeltuin vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!