Raad van de Raaf
Deze nieuwe Doe-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam is voor echte klimaathelden!
Wat is er toch aan de hand in Wereldmuseum Amsterdam? Overal zijn veren te vinden en komt daar nou water onder de deur vandaan?
In Raad van de Raaf maak je kennis met de Nederlandse Raymi en de Groenlandse Ivalu. Zij horen bij de Raad van de Raaf, een club kinderen die zich samen inzetten voor het klimaat. Raymi en Ivalu stellen je voor aan mensen uit Groenland, Peru, Marokko en Bangladesh, die laten zien hoe zij leven met klimaatverandering. Hoe passen zij zich aan en hoeveel veerkracht heb jij?
In de nieuwe kindertentoonstelling zijn heel veel activiteiten voor kinderen. Test je balans in de kajak van jager Lars, stap op de hondenslee van de Groenlandse Malik, luister naar het geluid van de smeltende ijskappen en verzamel samen ideeën voor een betere wereld. Voor iedereen vanaf 6 jaar!
Raad van de Raaf is open op zaterdag en zondag en tijdens schoolvakanties elke dag.
Kom je langs? Klik op de roze button voor meer informatie en tickets!
Wist je dat je ook je kinderfeestje kunt vieren in Wereldmuseum Amsterdam?
Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum)
Linnaeusstraat 2
1092 CK Amsterdam
Openingstijden
Raad van de Raaf is open op zaterdag en zondag en tijdens schoolvakanties elke dag.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Masterclass bij Rembrandt thuis in voorjaarsvakantie
Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!
Bezoek Art Zoo Museum
Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!
FunZone Speelparadijs
In deze grote binnenspeeltuin vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!