
Wind ’n Wheels Amsterdam
Landzeilen, Skaty rijden, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!
Bij Wind ’n Wheels kun je op een leuke en veilige manier landzeilen….je weet wel, met van die karretjes die je ook op het strand ziet! Voor kinderen vanaf 8 jaar.
Landzeilen is spectaculair, duurzaam en makkelijk te leren. Het gevoel is vergelijkbaar met karten, met als belangrijkste verschil dat de wagentje alleen van de wind gebruik maken.
Behalve landzeilen kun je op het 4 ha grote terrein nog veel meer leuke dingen doen, bijvoorbeeld skatey tijden en archery tag.
Bij Kaap Amsterdam kun je na al deze stoere activiteiten lekker een glaasje limonade drinken en wat eten. Ze hebben er een heerlijk terras!
Of te wel, voor een beetje stoere activiteiten ben je hier helemaal op je plaats. Klik snel via de roze button door naar de site voor meer informatie!
Wind 'n Wheels b.v.
IJdijk 10
1095 KM amsterdam
Prijs
Divers, zie siteToon op kaart
Meer inspiratie


Black Cat Theatre
Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.
Meivakantie in het Zaantheater
Geniet van de leuke familievoorstellingen in het Zaantheater deze meivakantie!
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...