Meivakantie: extra Koningsspellen bij WOPL!
Kom deze meivakantie naar WOPL!: een speelparadijs waar spelen een avontuur wordt voor het hele gezin!
WOPL! is een interactieve indoor speelwereld in Amsterdam waar kinderen tot 8 jaar en volwassenen samen kunnen ontdekken, spelen en leren. In deze unieke speelomgeving draait alles om samen beleven, fantaseren en actief bezig zijn in thematische werelden die uitnodigen tot eindeloos spel.
Meivakantie
En in de meivakantie is het extra leuk om te komen. Dan organiseren ze dagelijks spellen zoals de leuke Koningsspellen, extra voorleesuurtje en nog veel meer! En niet te vergeten een heerlijk nieuw terras buiten waar bij mooi weer ook van alles georganiseerd wordt.
Bij WOPL! ontdek je drie verschillende speelwerelden waar kinderen tot 8 jaar en volwassenen samen kunnen spelen, bouwen en creëren. Elke wereld heeft een eigen thema en nodigt uit tot actief en fantasierijk spel, waarin ontdekken en samenwerken centraal staan.
- Wereld van Water: In deze wereld ontdek je spelenderwijs de kracht van water terwijl je samen visjes vangt en enorme bellen blaast.
- Wereld van Bouwen: Hier ga je aan de slag met blokken, voertuigen en klimconstructies, waarbij samenwerken, bouwen en ontdekken centraal staan.
- Wereld van Kunst: In deze creatieve wereld maak je samen de mooiste kunstwerken en ontdek je hoe kleuren en vormen tot leven komen.
Terwijl de kinderen helemaal op gaan in de speelwerelden, ontspan je als (groot)ouder/begeleider in het gezellige WOPL! Café, mét zicht op je kind!
Wat WOPL! extra prettig maakt, is dat er met tijdsloten wordt gewerkt. Hierdoor is er altijd voldoende ruimte om rustig te spelen en te ontdekken, zonder dat het te druk wordt. Elk bezoek heeft een duidelijk begin en einde, waardoor het een overzichtelijke en fijne ervaring is voor het hele gezin.
Let op: op Koningsdag gesloten
Klik op de roze button voor meer informatie en plan je bezoek!
TIP: Eén van je kids binnenkort jarig? Bekijk onze Feestjes-pagina voor inspiratie voor een kinderfeestje!
Tijdens de meivakantie!
The World of Play & Learning (WOPL)
Stadionplein 300
1076 CK Amsterdam
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in ARTIS
Ontdek deze vakantie de jonge dieren, het broedseizoen en nog veel meer door het hele park bij ARTIS
DJ, Muziekproductie en popband Bootcamp
Muzikale meivakantie: ontdek elektronische muziek of speel in een popband bij Muziekschool Amsterdam
The Wiz
Een magische musical voor de hele familie bij DeLaMar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.