You Jump Amsterdam-Oost
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Amsterdam Oost
Bij trampolinepark You Jump (voorheen Jumpsquare en Jump XL) kunnen kinderen zich helemaal uitleven. Springen, rennen, stuiteren en natuurlijk de gaafste trampoline tricks uitproberen! Enne…ook ouders zijn hier van harte welkom om mee te springen 😉
Trampolinespringen is niet alleen ontzettend leuk, maar ook gezond. Het is een goeie workout waarbij je lichaam endorfines aanmaakt: het gelukshormoon dat zorgt voor een vrolijk en ontspannen gevoel. Met de speciale jumpsokken hebben de jumpers bovendien extra grip op de trampolines.
TIP: is jouw kind nog te jong voor het trampolinepark? Het indoor speelparadijs You Kids is ideaal voor de allerkleinsten. Op de hindernisbanen en in de ballenbakken kunnen kinderen vanaf 6 maanden dolle avonturen beleven!
Tijd voor een pauze?
Van al dat springen krijg je natuurlijk dorst en trek. In het horecagedeelte kun je terecht voor lekker snacks en drankjes. Even afkoelen 😉 Terwijl de kinderen nog even doorspringen, kan jij relaxen met een kop cappuccino, thee of iets lekkers erbij.
Wist je dat je bij You Jump ook terecht kunt voor hele toffe feestjes? Je boekt je feestje gewoon via de website van You Jump. Daar kies je je datum en tijd én je kiest uit één van de arrangementen: Super, Mega, Ultimate of een echte Disco party. Of kies voor de kleintjes tot en met 5 jaar het speciale Mini Jump Feestje. Veel plezier!
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!