Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

LEGO Challenge

Wiskunde, wetenschap en bouwkunde met behulp van gemotoriseerde LEGO.

Een schooljaar lang elke week een ander LEGO model bouwen en spelenderwijs leren over wis-, natuur- en bouwkunde waarbij je ook nog eens je concentratie vermogen, creativiteit, motorische en communicatieve vaardigheden verbeterd.

Doe mee aan het naschoolse LEGO Challenge Programma op een van de locatie bij jou in de buurt.

Leeftijd: 6-11 jaar.  

Klik op de roze button voor meer informatie over het programma en om je aan te melden voor een gratis proefles.

Young Engineers Nederland

Professor Lorentzlaan 7

1181 WJ Amstelveen

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Young Engineers Nederland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam

Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!

Sfeervolle november en begin december uitjes

Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief