Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft (2+)

Een hilarische familievoorstelling van Meneer Monster in het Zaantheater!

Mol komt nieuwsgierig boven de grond om te kijken of de zon al op is. En dan gebeurt het. Pats. Iets valt op zijn kop. Kak! Wie heeft dat gedaan? Vastbesloten gaat Mol op onderzoek uit. Hij ontmoet allerlei dieren die het allemaal níét gedaan hebben. Gelukkig krijgt hij hulp van twee strontvliegen, die het spoor verrassend serieus nemen.

Deze (bijna) woordeloze voorstelling is gebaseerd op het bekende prentenboek van Werner Holzwarth en Wolf Erlbruch. Met veel fysieke humor, slapstick en herkenbare situaties volgt het ene lachmoment het andere.

Waarom is dit zo’n fijne voorstelling voor jonge kinderen?

De voorstelling is speciaal gemaakt voor kinderen vanaf 2 jaar en heeft een rustig tempo met duidelijke beelden. Perfect voor peuters en kleuters die net hun eerste theaterervaring opdoen.

Klik op de roze button en ga samen met Mol op onderzoek uit!

Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer uitjes!

Data:

Zaantheater

Nicolaasstraat 3

1506 BB Zaandam

Mail direct

Mail direct naar Zaantheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Halloweenklimmen bij Fun Forest Amsterdam

Durf jij het aan in het donker te klimmen bij het griezelige Fun Forest Amsterdam?

Kidsclub: Lampionnenwandeling

Vier Sint Maarten met een gezellige lampionnenwandeling in het Amsterdamse Bos!

De Proefkeuken en de WC van tijd

Pieter Hulst en Willem Voogd terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur in DeLaMar!

Halloween speuren

Kom speuren naar alle magische Halloween ballonfiguren

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!