
Prinses Arabella – de musical
Een voorstelling over het eigenwijze prinsesje die je raakt en laat dansen in het Zaantheater!
Prinses Arabella vindt het hoog tijd dat er een nieuw volkslied komt. Ze besluit er zelf een te maken, samen met prinses Ling en prinses Nomi. Maar hoe beslis je samen wie de solo mag zingen? En mag je eigenlijk wel aan het oude volkslied komen?
Een heerlijke familievoorstelling van schrijver en regisseur Priscilla Vaudelle, met aanstekelijke muziek van Glen Faria en prachtige kostuums van Marga Weimans. In Prinses Arabella – de Musical staat het eigenwijze prinsesje uit de geliefde boeken van Mylo Freeman centraal, samen met oma en haar vriendinnen.
Het wordt een vrolijk en kleurrijk verhaal over samenwerken, de baas zijn en hoe om te gaan met menings- en generatieverschillen. Met humor, muziek en dans neemt deze voorstelling je mee in een wereld waar iedereen mag schitteren en mee mag zingen. Een voorstelling die je raakt, inspireert en laat dansen!
Klik op de roze websitebutton voor meer info en tickets.
TIP: Er is nog veel meer te zien in het theater. Klik hier voor een overzicht!
Data:
- zondag 26 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Zaantheater
Nicolaasstraat 3
1506 BB Zaandam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Dakplein NEMO
Het dakplein van NEMO is een terras vol natuur, prachtig uitzicht en muziek. En gratis toegankelijk!
Martial Arts Summer School
Speciaal voor alle 10+ martial arts fans: lessen Martial Arts in het Wereldmuseum!
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!