Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Prinses Arabella – de musical

Een voorstelling over het eigenwijze prinsesje die je raakt en laat dansen in het Zaantheater!

Prinses Arabella vindt het hoog tijd dat er een nieuw volkslied komt. Ze besluit er zelf een te maken, samen met prinses Ling en prinses Nomi. Maar hoe beslis je samen wie de solo mag zingen? En mag je eigenlijk wel aan het oude volkslied komen?

Een heerlijke familievoorstelling van schrijver en regisseur Priscilla Vaudelle, met aanstekelijke muziek van Glen Faria en prachtige kostuums van Marga Weimans. In Prinses Arabella – de Musical staat het eigenwijze prinsesje uit de geliefde boeken van Mylo Freeman centraal, samen met oma en haar vriendinnen.

Het wordt een vrolijk en kleurrijk verhaal over samenwerken, de baas zijn en hoe om te gaan met menings- en generatieverschillen. Met humor, muziek en dans neemt deze voorstelling je mee in een wereld waar iedereen mag schitteren en mee mag zingen. Een voorstelling die je raakt, inspireert en laat dansen!

Klik op de roze websitebutton voor meer info en tickets.

TIP: Er is nog veel meer te zien in het theater. Klik hier voor een overzicht!

Data:

  • zondag 26 oktober 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Zaantheater

Nicolaasstraat 3

1506 BB Zaandam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zaantheater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze elfde editie!

Voorstelling: Oceaan van dromen

Deze zintuiglijke concertvoorstelling van Poolse kunstenaars is eenmalig te zien bij Black Cat Theatre!

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's

Yanasei (6+)

Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en Surinaamse muziek in ITA!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief