Meivakantie in het Zuiderzeemuseum
Laat je in het Zuiderzeemuseum verrassen door alles wat Tussen Kunst & Kidz te bieden heeft!
Beleef een creatieve meivakantie in het Zuiderzeemuseum.
Van 25 april tot en met 3 mei staat het Zuiderzeemuseum in het teken van kunst, verbeelding en samen plezier maken.
Laat je in ’t Zuiderzeedorp en Schathuys inspireren en ga samen aan de slag in het creatieve atelier, met een borduurkaart.
Er is keuze tussen een variant met museummascotte Marretje de meeuw óf kies een historisch object uit de collectie van het museum.
Maak van je (klein)kind een echte maker bij de activiteit ‘Designer voor een dag’ of kijk mee met schilders die ‘en plein air’ schilderen, net zoals de grote meesters dat deden.
Voor wie veel fantasie heeft, is er het kleurrijke TENTacles-project een aanrader. Kinderen kunnen hier een (mini)tentacles (vrolijk object dat wappert in de wind) maken van gebruikte tentmaterialen.
Verspreid door het museum zijn er optredens en activiteiten die zorgen voor verwondering en plezier. Geniet op 25 en 26 april van speels straattheater door Circus Hakim – bekend van Sesamstraat – of ontdek van 29 april tot en met 3 mei het interactieve vlooiencircus van De Geoliede Chaoten. Schminkclub Zuiderzee staat alle dagen klaar om kinderen om te toveren in een Zuiderzeedier.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
TIP: Tip: koop nu een speciale familiekaart met 20% korting online en kies meteen een tijdslot.
Zuiderzeemuseum
Wierdijk 12 - 22
1601 LA Enkhuizen
Openingstijden
25 april tot en met 3 meiPrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
18x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...