Zwaardspel
In de workshops van Zwaardspel leer je een zwaard hanteren voor (toneel)optredens.
Theater-zwaardvechten is geen vechtsport. Je probeert met zo veel mogelijk omhaal er zo cool mogelijk uit te zien. Het doel is niet om het gevecht te winnen. Het doel is om een publiek te vermaken. Samenwerken maakt een zeer belangrijk deel uit van theatervechten.
Verjaardagspartijtje
Het boeken van een losse workshop is mogelijk, bijvoorbeeld voor je verjaardagsfeestje. In minimaal drie kwartier leer je de basisprincipes van het theater zwaardvechten en studeer je een klein gevecht in. Dit wordt natuurlijk aan het eind van het uur vertoond aan allen die het maar willen zien. Er zijn verschillende thema’s, bijvoorbeeld piraten, Peter Pan, Ridders of Musketiers.
De theaterworkshop wordt door twee docenten gegeven en duurt minimaal drie kwartier. De theaterworkshop kan voor alle leeftijden worden aangepast.
Het is ook mogelijk om elke vrijdag van 17.00 tot 18.00 uur te komen trainen.
Klik op de roze button voormeer informatie
Zwaardspel
Prijs
een pakket van 8 lessen is € 90,00 (eerste keer is gratis), eenmalige workshop ongeveer € 200,00
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).