Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Meerkamp

Kom spetteren en spatteren in een van de recreatieve baden van Zwembad De Meerkamp in Amstelveen!

Kom lekker zwemmen met de hele familie in Zwembad De Meerkamp in Amstelveen!

Je vindt hier een golfslagbad met een waterglijbaan van 50 meter lang, een wildwaterkreek, een waterparaplu, een bruisbank, 2 whirlpools, een poedelbad, jet-streams en verschillende waterspuiters. Hoe leuk is dat? Daarnaast kun je banen komen zwemmen in het wedstrijdbad en is er een verwarmd doelgroepbad. 

Bij mooi weer kun je ook lekker vertoeven in de buitenbaden. Ook vind je buiten een zonne-, lig-, en speelweide, met een pannaveld, basketbalveld, beachvolleybalveld, een speeltuin voor de kleintjes en een voetbalveld met kleine doeltjes.

Ook bieden ze verschillende soorten zwemlessen aan. Je kind kan vanaf 4 jaar met de zwemles meedoen, hou wel rekening met wachtlijsten. Ook leuk voor de kleintjes: Baby- en Peuterles, Peutersurvival, Kleutersurvival of Family Fun Swim. 

Meer info? Klik op de roze button.

Zwembad De Meerkamp

Van der Hooplaan 239

1185 LN Amstelveen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Meerkamp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

OBA Boekstart

Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.

De geboorte van de stad

Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!

Wind ’n Wheels Amsterdam

Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief