Zwemschool Robbedoes
Bij Zwemschool Robbedoes haal je gemakkelijk je zwemdiploma. Begin met zwemles als je 4 jaar bent!
Zwemmen bij Zwemschool Robbedoes is zwemmen in een omgeving speciaal voor kinderen, in een goede sfeer, met het hele jaar één instructeur en in een klein groepje. Hierdoor voel je je snel op je gemak!
Zwemschool Robbedoes werkt in kleine groepjes (max. 8 kinderen) en streeft naar een vaste instructeur elke week. Op deze manier is er ruimte voor individuele aandacht en kan er worden aangesloten bij de behoefte van elk kind.
Inschrijven is mogelijk vanaf vier jaar oud voor het zwemdiploma A. Verder biedt zwemschool Robbedoes ook het zwemdiploma -B, -C en zwemvaardigheid aan.
Het is mogelijk eerst te komen kijken naar een zwemles, met papa & mama en/of broertje(s) en zusje(s).
Kijk op de site voor meer informatie of neem contact op met de school om je in te schrijven!
Zwemschool Robbedoes
Jan Postmahof 1-A
1063 XB Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.