
Zwemvereniging Berlage
Zwemvereniging Berlage geeft in Amsterdam Noord zwemles aan kinderen vanaf 4 jaar volgens het Zwem-ABC.
Bij Zwemvereniging Berlage doorloop je verschillende badjes waarin je geleidelijk de verschillende zwemvaardigheden leert en eventuele angsten leert overwinnen. Als je het C-diploma hebt behaald zal je in staat zijn om ook in noodgevallen zich in het water te kunnen redden.
De zwemvereniging stimuleert het behalen van het volledige Zwem-ABC door middel van automatisch doorplaatsen. Je geeft zich op voor het hele Zwem-ABC, en niet voor één diploma.
Je ouders kunnen je voortgang volgen en daar vragen over stellen tijdens de kijklessen. Een kijkles vindt om de 6 weken plaats.
Zwemvereniging Berlage is gerund door vrijwilligers. Klik op de roze button voor meer informatie en om je aan te melden.
Zwemvereniging Berlage
Sneeuwbalweg 5
1032 VS Amsterdam
Openingstijden
Op zondagmorgen van 09.00 tot 10.00 uurPrijs
€80,- per blok (13 lessen)
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Muziekschool Amsterdam
Muziek leren maken doe je bij Muziekschool Amsterdam. Ook voor de allerkleinsten!
The Little Gym
Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.