ARTZUID Vakantiekampen
Tijdens het ARTZUID ART CAMP ga je in de vakantie 5 dagen lang aan de slag als echte kunstenaar!
In de voorjaars-, mei-, zomer- en herfstvakantie is er een ARTZUID ART CAMP voor kinderen tussen de 5 en 12 jaar!
Tijdens wandelingen, spelletjes en bezoekjes aan kunstcollecties doe je veel inspiratie en ideeën op om zelf kunst te maken. Je gaat aan de slag met diverse materialen en technieken.
Elke dag leer je iets nieuws over de verschillende manieren om kunst te maken en ga je werken met verschillende materialen, vormen, contouren, kleuren en oppervlakten.
Op vrijdag is er om 15.00 uur een tentoonstelling voor familie en vrienden, zodat je al je mooie kunstwerken kunt laten zien!
Kortom, het wordt een toffe week! Ben je er ook bij?
Zorg ervoor dat je kleding meeneemt die vies mag worden!
Klik op de roze button voor meer informatie en om je aan te melden.
Tip: ontvang onze nieuwsbrief vol tips in je mailbox!
ARTZUID
Roelof Hartplein 2A
1071 TT Amsterdam
Openingstijden
Van 28 april t/m 2 mei 2025 en meerdere weken in de zomervakantiePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.