Kinderyoga kamp (6-12 jaar)
Yes het is zomervakantie! Ga mee op zomeryogakamp met de Kinderyogatuin!
Op zoek naar een super leuk & veelzijdig kamp? Meld je kind dan aan voor het zomer yogakamp van de Kinderyogatuin (dat dit jaar 10 jaar bestaat!) Je kind is in goede handen en is verzekerd van een geweldige ervaring. 3 dagen yoga, mindfulness, zelf plukken & proeven uit de moestuin, plonsen, creativiteit, muziek, stoeien (voor wie wil), natuur en na inspanning ontspannen in de hangmat.
Voor jongens & meiden 6-12 jaar. Hét kamp voor een boost in zelfvertrouwen, eigen wijsheid en plezier (fysiek en mentaal!). Neem ook zeker een kijkje op haar Instagram voor een sfeerimpressie en ervaringen van anderen.
Er zijn drie yogakampen van drie dagen. Het eerste kamp is van 15 t/m 17 juli. Het tweede kamp is van 22 t/m 24 juli en het derde kamp is van 18 t/m 20 augustus.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de leukste activiteiten!
Aemstelschooltuin
Kalfjeslaan 30
1083 AA Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Little Star Fitness Camps
Elke vakantie organiseert Little Star Fitness vakantiekampen waar je gaat sporten, knutselen & spelen.
Schaatskamp voorjaarsvakantie
Samen meters maken op de Jaap Eden Ijsbaan!
DAT! voorjaarskamp 7-12 jaar
Theater, zang en dans komen samen in dit voorjaarsvakantiekamp voor creatieve kinderen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.