Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Knutselen met herfstschatten

Gepubliceerd op 31 mei 2024

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Na een wandeling komen mijn kinderen altijd terug met jaszakken vol schatten uit het bos of park. Maar wat kun je er eigenlijk mee doen dan alleen ze te verzamelen? Na een tijdje liggen ze meestal bij ons te thuis verstoffen en worden ze uiteindelijk (in een onbewaakt moment) weggegooid.

Dochter van Kidsproof collega maakte deze schattige herfstdiertjes van haar vondsten. Leuk en makkelijk om samen met je kinderen te maken.


Lief rupsje  Deze link opent in een nieuwe tab
Dit lieve rupsje eet gelukkig niet je plantjes op en is gemaakt van mooie grote kastanjes. Natuurlijk kun je dit diertje ook maken van eikels die van de bomen zijn gevallen.


Een beer of rendier van kastanjes  Deze link opent in een nieuwe tab
Zijn ze niet schattig? Dit beertje of rendier maak je op een echte herfstdag als je samen met je kids buiten hebt gewandeld om daarna te knutselen met natuurlijke materialen. Superleuk, en de meeste kinderen zijn er dol op!

Veel plezier!

Deze mooie herfstmaterialen werden in het bos gevonden tijdens het wandelen!

Lees ook:

Alle blogs

De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer

Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!

Back to School: 7 handige tips

De scholen gaan weer beginnen! Het zal weer even wennen zijn: vroeg opstaan, concentreren op de lesstof, nieuwe juf of meester. Kindercoach Romy van Mag ik bij jou geeft 7 handige tips om weer terug in het schoolritme te komen. Succes!

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Proeflesmaand bij Gigant

In september kan je kennismaken met alle toffe cursussen van Gigant! Kom je ook naar de Proeflesmaand?

Voorstelling van Circus Snor

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Open Huis NR70

Kom naar het Open Huis bij NR70. Hét moment om rond te kijken en te ervaren wat er te beleven is.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief