
Pannenkoekenhuizen
Pannenkoekenhuizen en pannenkoekenrestaurants op de Veluwe en in en om Apeldoorn / Deventer!
Kinderen zijn gek op pannenkoeken dus je doet ze vast een groot plezier met een bezoekje aan een leuk pannenkoekenhuis! Ken je deze leuke pannenkoekenhuizen in en om Apeldoorn en Deventer al?
Combineer het eten van een pannenkoek bij De Brugkabouter in Eerbeek met één van de vele leuke activiteiten die De Brugkabouter in Eerbeek aanbiedt! Er is een grote speeltuin, je kunt hier met het hele gezin midgetgolfen, of op zoek naar de uitgang van het maïsdoolhof! Is het mooi weer dan kun je zelfs kayakken op het Apeldoorns kanaal!
Het maken van de perfecte pannenkoeken hebben ze bij De Reuvershoeve in Brummen tot een kunst verheven. Door de glazen wand zie je de koks alle koekenpannen beheren, alles wordt hier gedaan voor de allerlekkerste ambachtelijke pannenkoek. Na het eten van de perfecte pannenkoek is er heel veel te spelen. Er is een speeltuin, maar ook nog een kinderboerderij.
De Boskabouter Nunspeet! En de naam is gekozen omdat tegenover het restaurant het Kabouterpad van Nunspeet ligt. Dat wordt een mooie combi dus van lekker het bos in, en kabouters spotten, en gezellig pannenkoeken eten. Nog energie over? Dit pannenkoekenhuis heeft ook nog een speelweide, een skelterbaan en boerderijdieren!
Nog meer leuke tips vind je in onze blog over pannenkoekenhuizen in en om Apeldoorn en Deventer en kijk ook even bij de andere leuke kindvriendelijke restaurants in de regio.
Meer inspiratie


15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
9x kindvriendelijke lunchen
Onze tips voor de leukste kindvriendelijke lunchplekjes in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!