Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SV Colmschate

De voorbereiding op de Champions League!

Vanaf 5 jaar kunnen de jongste spelers al terecht bij SV Colmschate! Meiden zijn van harte welkom om in een meidenteam te komen spelen óf in een gemengd team. Kinderen met een beperking spelen bij Colmkids in het G-team!

Naast de voetbaltrainingen en wedstrijden is er veel aandacht voor het sociale aspect! Er worden regelmatig leuke kinderactiviteiten georganiseerd!

Wil je meer weten over SV Colmschate of een keer meetrainen? Klik dan op de roze button om naar de website van deze voetbalclub te gaan!

SV Colmschate

Stationsweg 38

7429 AD Colmschate

Mail direct

Mail direct naar SV Colmschate

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

Zwemles Malkander

Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Telekids Musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen! Boek alvast een proefles.

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!