Erve Brooks
Pannenkoekenboerderij en top-speelplek met Blote voetenland en Avonturenpad!
Een topuitje voor het hele gezin, Erve Brooks in Gelselaar! Maar wist je dat hier ook hele lekkere pannenkoeken kunt eten in de Pannenkoekenboerderij? Voor 4,95 heb je al een kinderpannenkoek. En heb je meer trek, dan is er voor 14,95 een driegangenmenu!
Ook glutenvrije, ei-vrije en koemelkvrij pannenkoeken zijn te verkrijgen!
Meer weten over deze pannenkoekenboerderij van Erve Brooks? Klik dan op de websitebutton!
Lees ook onze blog: De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer
Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!
Lees verder Lees verderErve Brooks
Broekhuisdijk 5
7275 CB Gelselaar
Openingstijden
10:00 - 19:30 uurToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?