
Manege Tjoonk
Kom jij paardrijlessen volgen bij deze gezellige manege?
Manege Tjoonk is een gezellige manege in Diepenveen. Naast de gewone paardrijlessen die je er kan volgen worden er ook veel andere activiteiten georganiseerd. Zo kun je bijvoorbeeld buitenritten maken, onderlinge wedstrijden doen en meedoen aan een gaaf ponykamp!
Bij manege Tjoonk is veiligheid heel belangrijk. Er wordt les gegeven door gediplomeerde instructeurs en instructrices en Manege Tjoonk is lid van Stichting Veilig Paardrijden.
Wil je meer weten over deze manege of bijvoorbeeld zien welke paarden en pony’s ze hebben? Klik dan op de roze button om naar hun website te gaan!
Wist je dat je bij Manege Tjoonk super leuk je kinderfeestje kan vieren?
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!