Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Deventer Hockey

Wil je hockeyen in Deventer? Sluit je dan aan bij Deventer Hockey Vereniging!

Op sportcomplex “De Achterhoek” in Colmschaten-Noord zit Deventer Hockey Vereniging. De club heeft 1.000 leden, waarvan een groot deel jeugd is. Trainingen en wedstrijden vinden plaats op één van de vier kunstgrasvelden.

Meer weten over de Hockeyclub in Deventer? Klik dan op de roze button.

Lekker én leuk lunchen met kinderen in Deventer? Bekijk onze favoriete lunchadresjes in de rubriek Uiteten! 

Deventer Hockey

Leo Halleweg 3

7425 NA Deventer

Mail direct

Mail direct naar Deventer Hockey

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!