MuziYoga Zutphen
Dynamiek en ontspanning. Volg yogales speciaal voor kinderen bij MuziYoga in Zutphen.
MuziYoga speelt in op de natuurlijke behoefte van kinderen om te bewegen én te ontspannen. Dynamiek en ontspanning wisselen elkaar af. MuziYoga biedt, spelenderwijs en met veel muziek, oefeningen en spelletjes op het gebied van mindfulness, adem, houding, concentratie, samenwerking en ontspanning. Elk uur heeft een eigen thema.
Met veel plezier en fantasie zijn de kinderen heerlijk bezig!
Wil je meer weten over de verschillende lessen van MuziYoga? Klik dan op de roze button om direct naar de website te gaan!
Op zoek naar een leuke speeltuin? Deze vind je in de rubriek Eropuit!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
	10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
	12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
	Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?