Repetitio Dyslexiepraktijk
Repetitio - Praktijk voor dyslexie in Apeldoorn; leren met voelers!
Dyslexie komt eigenlijk nooit alleen; er is vaak overlap met AD(H)D, dyscalculie, hooggevoeligheid of hoogbegaafdheid. Deze eigenschappen kunnen er voor zorgen dat de dingen op school lastig gaan.
In de aanpak van Repetitio bij dyslexie- en leertrajecten gaat er niet alleen veel aandacht uit naar taalproblematiek rondom dyslexie en het automatiseren van bijvoorbeeld de tafels maar ook naar het gevoelselement dat bij dyslexie zo’n grote rol speelt. Tijdens het traject gaan jullie ontdekken dat dyslexie ook veel mogelijkheden biedt.
Bovendien leert geen enkel kind op dezelfde manier en vraagt ieder traject maatwerk waarbij Repetitio naar behoefte werk met gecertificeerde methoden zoals de Kernvisie Methode, Ik Leer Leren en kindercoaching.
Wil je meer weten over Repetitio? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. volg je Kidsproof Apeldoorn al op Facebook?
Repetitio - praktijk voor dyslexie
Zwarte Kijkerweg 71
7313 HB Apeldoorn
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!