Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fluitles in Apeldoorn

Voor grote en kleine fluitfanaten!

Hoor je in Apeldoorn prachtig gefluit uit een huis komen? Goede kans dat het fluitiste Barbara Merlijn is met één van haar leerlingen!

Fluitdocente Barbara Merlijn geeft fluitles aan huis in Apeldoorn. Zowel jonge als oude, ervaren als beginnende fluitisten zijn van harte welkom bij haar. Het belangrijkste is dat je de zin hebt om te beginnen! Tijdens de lessen is er aandacht voor de muzikale ontwikkeling, toonvorming, ademtechniek, houding en expressie.

Behalve aan huis geeft Barbara ook les in Gigant.

Ben je nieuwsgierig geworden? Maak een afspraak voor een gratis proefles. Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.

Kidsproof heeft de leukste restaurants voor kinderen op een rij gezet. Je vind ze in de categorie Uiteten.

Fluitles in Apeldoorn

Vogelvlucht 35

7332 CL Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Fluitles in Apeldoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ouder & kind zwemmen

Baby-Peuter-Kleuter zwemmen bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.

Zwemles Malkander

Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Volleybal

Volleybal iets voor jou? Geef je op voor een (proef)les bij SV Dynamo Apeldoorn!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x zomertips op de Veluwe

Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief