Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mi Dushi Wereldmuziek

Maak muziek met klanken uit de hele wereld! Leer djembe of didgeridoo spelen bij Mi Dushi in Apeldoorn.

Mi Dushi is een school voor wereldmuziek en beweging. Een ruim aanbod aan lessen geeft kinderen de mogelijkheid om kennis te maken met klank en dans uit verre landen.

Mi Dushi geeft muzieklessen in het bespelen van Djembé en Didgeridoo. Daarnaast is er de mogelijkheid om te leren buikdansen. Voor de echte liefhebbers biedt Mi Dushi bovendien muziekreizen, workshops en schoolprojecten.

Ontdek de exotische klanken bij Mi Dushi! Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.

Kidsproof heeft ook alle kindvriendelijke restaurants op een rijtje gezet. Bekijk ze in de categorie Uiteten.

Midushi School voor Wereldmuziek

Jean Monnetpark 59

7336 BB Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Midushi School voor Wereldmuziek

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.