Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Huize Bloem in Lieren

Huize Bloem, gelegen aan het spoor van de Veluwse Stoomtrein, met speeltuin en geweldige taart!

Net onder de rook van Apeldoorn ligt het schattige dorpje Lieren. En één van de eerste huizen die je tegenkomt is Huize Bloem! De stoomtrein rijdt hier ook vlak langs!

Bij Huize Bloem strijk je neer om wat lekkers te drinken! En als je er toch bent dan trakteren jullie jezelf natuurlijk op een lekker taartje. De eigenaresse bakt alles zelf met producten uit eigen tuin!

Voor de kinderen staat er een leuk speeltoestellen in de tuin, waar zij zich heerlijk vermaken terwijl jullie genieten van al het lekkers.

Misschien is Huize Bloem wel het perfecte middel om je kinderen op de fiets te krijgen. Het is een leuk fietstochtje vanuit Apeldoorn. En al het lekkers bij Huize Bloem is een goede beloning voor het stukje trappen!

Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan van Huize Bloem.

Ga jij binnenkort een kinderfeestje organiseren? Check dan de categorie Kinderfeestjes om inspiratie op te doen!

Huize Bloem

Tullekensmolenweg 80

7364 BC Lieren

Openingstijden Van woensdag t/m zondag van 10:00 - 17:30 uur
Mail direct

Mail direct naar Huize Bloem

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof terrasje pakken

Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief