Schaapskooi de Loenermark
Maak een boswandeling met de kinderen en ontmoet de schapen van de Loenermark!
Iedere ochtend rond 9:00 uur vertrekt de herder met de kudde naar de hei. Rond 16:00 uur uur zijn ze weer terug. Het is een prachtig gezicht hoe de herder en hond(en) samenwerken om de schapen bijeen te drijven.
De schaapskooi is de overnachtingsplek van de schapen. En hier worden in de periode van januari t/m maart de lammetjes geboren.
De schaapskooi is voorzien van een bezoekersruimte, vanuit deze ruimte kun je naar de schapen kijken.
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
Wil je meer tips voor een dagje uit? Kijk dan in de categorie eropuit!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Herfst vol verhalen bij MIMIK
Kinderfilms, theater, een pyjamaontbijt en creatieve workshops tijdens de herfstvakantie bij MIMIK.
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan ZeeBlogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?