High Tea bij Tearose
Een gezellige, traditionele Engelse High Tea is dé specialiteit van Tearose in Deventer!
Een echte traktatie
Heerlijke scones, shortbread, pie en andere heerlijke Engelse lekkernijen zijn te krijgen bij Tearose in Deventer. Bij een High Tea heb je de keuze uit meer dan 100 soorten thee, maar er is natuurlijk ook koffie of zelfs een glaasje wijn!
Voor kids is het hier ook een feest! De chef heeft speciaal voor hen de Junior-tea bedacht. Dat wil je echt proberen!
Naast de High Tea en Junior Tea is Tearose ook een hele fijne plek om samen te lunchen of borrelen!
Klik op de roze button voor de menukaart en meer informatie.
Tearose
Walstraat 20
7411 GM Deventer
Openingstijden
Zie website.
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en DeventerBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer
Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
Elf on the Shelf: hoe werkt het en ideeën
Ken jij Elf on the Shelf al? Deze geweldige traditie komt uit Amerika en zorgt voor heel veel lol! Wij leggen je uit hoe het werkt en geven alvast wat leuke ideeën.