Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Biggen knuffelen

Ontdek alles over varkentjes bij Piggy's Palace. Je mag zelfs even met ze knuffelen!

Heb je een vraag over varkens en wil je wel eens een varken van de glijbaan zien gaan? Wil je graag knuffelen met de biggetjes? Iedere zaterdag (tussen 10:00 en 17:00 uur) het hele jaar door is het mogelijk om bij Piggy’s Palace biggetjes te komen knuffelen. In de zomervakanties mag je ook elke woensdagavond om 19:00 uur langskomen.

Kom je ook? Voor meer info en reserveren klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Elke zaterdag en in juli en augustus ook woensdagavond

Piggy's Palace

Bettinkdijk 7

7437 RA Bathmen

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij Gigant

Deze herfstvakantie draaien er weer super leuke kinderfilms bij Gigant, kom ook langs!

Speelgoed uit de jaren ’70

Dit is nostalgie: speelgoed uit de jaren '70 bij het Speelgoedmuseum in Deventer!

Herfst in het Paleis!

Super leuke activiteiten in de herfstvakantie bij Paleis Het Loo!

Natuurexpeditie kriebelbeestjes bij Verwolde

Ga op avontuur tijdens de Natuurexpeditie bij Huis Verwolde in Laren!

Uitgelicht

Ontdek de geschiedenis

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief