
Kasteel Ruurlo
Ontdek de magie van Carel Willink, een van de grootste schilders van Nederland, in Kasteel Ruurlo!
In de prachtige Achterhoek ligt Museum MORE | Kasteel Ruurlo, een van de mooiste kastelen van Gelderland. Het 14e eeuwse kasteel is hét monumentale thuis van Carel Willink, een van de grootste Nederlandse schilders van de vorige eeuw.
Ook de tuin van Kasteel Ruurlo is het bezoeken waard. Vanuit de levendige Engelse landschapstuin kan je Kasteel Ruurlo ook goed van alle kanten aan de buitenkant bekijken.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Meer inspiratie


Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
16x meivakantie tips
Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!