SUP verhuur
SUPpen is dé hit van de zomer: huur nu boards bij Strandhuys De Enk!
Suppen is een watersport waarbij je op een SUP board staat. Door middel van een lange peddel kan je jezelf voortbewegen door het water. Stand Up Paddeling laat je helemaal tot rust komen!
Strandhuys De Enk heeft 8 SUPboards beschikbaar om te huren. Ook leuk: waterfietsen en kano’s.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Strandhuys De Enk
Kneuterstraat 19
7384 CN Wilp
Prijs
€10,00 per board
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in Apeldoorn en omgeving
Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant met speelhoek in Apeldoorn of omgeving? Goed nieuws: je hoeft niet meer eindeloos te zoeken. Wij verzamelden de fijnste familierestaurants waar jij rustig kunt eten (en zelfs nog een beetje natafelen) terwijl de kids zich vermaken.
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.