
Pluktuin Apeldoorn
Kom mooi bloemen, groenten en fruit plukken in Pluktuin Apeldoorn!
Ben je gek op de natuur en alles wat er groeit en bloeit? Dan ben je bij Pluktuin Apeldoorn aan het juiste adres. Je vindt hier bloemen, groenten én fruit! Hoe leuk is het om aan de kinderen te laten zien hoe de worteltjes groeien of ze zelf tomaten te laten plukken?
Benieuwd wanneer je in de pluktuin terecht kunt? Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Pluktuin Apeldoorn
Wieselse Kampweg 41
Apeldoorn
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


16x meivakantie tips
Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.
80 jaar vrijheid vieren
In 2025 vieren we 80 jaar vrijheid. Ook voor kinderen is er genoeg te doen.
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!