Bibliotheek Lochem
Boeken lenen, jeugdactiviteiten en ondersteuning bij lezen: Bibliotheek Lochem biedt het allemaal!
Samen een boekje lezen versterkt de band met je baby en stimuleert de taalontwikkeling. Je kunt dus niet vroeg genoeg beginnen met voorlezen. Met BoekStart wordt jouw kind gratis lid van de bibliotheek en het helpt je het juiste voorleesboek te vinden.
Op de jeugdafdeling van Bibliotheek Lochem is bovendien een gedeelte ingericht als Makkelijk Lezen Plein. Hier kun je terecht wanneer het lezen niet zo makkelijk gaat bij je kind. Je kunt er allerlei materialen vinden zoals makkelijk-lezen-boeken, gesproken boeken, verfilmde jeugdboeken, tijdschriften, cd’s met taal-en rekenspelletjes en tips om het lezen en schrijven makkelijker te maken.
Ook als je kind een werkstuk of spreekbeurt moet houden kan je terecht bij de Bibliotheek. Je vindt hier heel veel informatie over uiteenlopende onderwerpen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Buitenspeeldag 2026 in en om Apeldoorn en Deventer
Buitenspelen is superbelangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Daarom organiseert Jantje Beton de BUITENSPEELDAG! Op woensdag 10 juni wordt van Nederland één grote speelplek gemaakt. Hieronder hebben we alvast wat leuke activiteiten voor je op een rij gezet.
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?