Synchroonzwemmen
Houd jij van dansen, zwemmen en muziek? Kom synchroonzwemmen bij Zwemclub de IJsel!
Ben je gek op zwemmen, dansen en muziek? Synchroon zwemmen is een combinatie van zwemmen en dansen in het water op muziek. Door het maken van een combinatie van verschillende figuren en technieken die je achtereen op muziek zwemt, ontstaat een kuur. In wedstrijden wordt je daarbij getoetst op techniek en uitvoering.
Benieuwd of het wat voor jou is? Je kunt meedoen aan drie proeftrainingen. Je dient dan wel in het bezit te zijn van zwemdiploma B.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?