Synchroonzwemmen
Houd jij van dansen, zwemmen en muziek? Kom synchroonzwemmen bij Zwemclub de IJsel!
Ben je gek op zwemmen, dansen en muziek? Synchroon zwemmen is een combinatie van zwemmen en dansen in het water op muziek. Door het maken van een combinatie van verschillende figuren en technieken die je achtereen op muziek zwemt, ontstaat een kuur. In wedstrijden wordt je daarbij getoetst op techniek en uitvoering.
Benieuwd of het wat voor jou is? Je kunt meedoen aan drie proeftrainingen. Je dient dan wel in het bezit te zijn van zwemdiploma B.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!