
De Pastazaak
De Italiaanse speciaalzaak van Apeldoorn, voor pasta's en andere specialiteiten.
De Pastazaak is dé Italiaanse speciaalzaak van Apeldoorn. Je kan hier terecht voor verschillende vers gemaakte pasta’s, borrelhapjes, desserts, wijnen, goede olijfolie en andere Italiaanse specialiteiten.
Alles wordt huisgemaakt met de beste verse ingrediënten, wat pure producten van hoge kwaliteit oplevert. Op de menukaart staan onder andere antipasti, pasta’s, salades en broodplankjes.
Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor de kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
De Pastazaak
Van Kinsbergenstraat 24
7311 BM Apeldoorn
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 15:00 tot 22:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!