Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Broodbode Zutphen

Sfeervol genieten van je lunch bij Broodbode Zutphen!

Broodbode verzorgt huisgemaakt brood met kakelverse ingrediënten. De locatie is huiselijk ingericht, waardoor je je helemaal thuis voelt! Benieuwd hoe alles gemaakt wordt? Door de open keuken kan je zo een kijkje nemen en al je vragen stellen.

Op de menukaart staan hartige broodjes, fruit en zoetigheden, sapjes en zuivel, soepen, salades en meer!

Voor meer info klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Broodbode Zutphen

Laarstraat 12

7201 CE Zutphen

Openingstijden Maandag t/m zaterdag: 10:00-14:00
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!