Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie Kriebelz

Alle gerechten met liefde en persoonlijke aandacht bereid. Ook een heerlijk kidsmenu!

Brasserie KriebelZ is de hele dag geopend voor lunch en diner of wat lekkers tussendoor. Ze hebben een uitgebreide menukaart waar ook vegan en glutenvrije opties op te vinden zijn.

Voor de kids is er het KriebelZ KidZmenu, met onder andere pannenkoeken, frietjes met een snack en appelmoes en een ijsje toe.

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Combineren met een leuke activiteit? Bekijk hier onze eropuit-tips!

Brasserie Kriebelz

Dorpsstraat 59

7396 AL Terwolde

Mail direct

Mail direct naar Brasserie Kriebelz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

14x kerstvakantie uitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Het is kerstvakantie! Overal lampjes & kerstbomen en heerlijk die vrije dagen in het vooruitzicht! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden. Nog op zoek naar leuke uitjes? Scroll dan gezellig samen door deze tips. Laat de voorpret beginnen!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief