Brasserie Délicat
Lunchen en dineren bij Brasserie Délicat in Hoenderloo, met speciaal kindermenu!
Brasserie Délicat focust zich op duurzaamheid, een eerlijk product en een eerlijke prijs, en dat proef je! Je kunt hier terecht voor lekkere broodjes, salades, plates, vleesgerechten en veel meer.
Kids tot 12 jaar kunnen ook kiezen voor friet met een snack of lasagne. Of wat dacht je van het boevenbordje? Zo kun je lekker van papa en mama meepikken.
Voor meer info en de menukaart klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Brasserie Délicat
Apeldoornseweg 20
7351 AB Hoenderloo
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 22:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en DeventerBlogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer
Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.
12x leuke spelletjes met sneeuw
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!