Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJssalon IJstijd Garderen

Ambachtelijk bereid ijs zonder toevoegingen van IJssalon IJstijd Garderen!

Bij ijssalon IJstijd vind je vertrouwde smaken als aardbeien-, chocolade- en vanille-ijs maar ook heel bijzondere smaken als Notenexplosie, After Eight en Yoghurt-amarena behoren tot het aanbod van meer dan veertig smaken ijs.

Het ijs wordt bereid zonder toevoeging van halffabricaten en kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen. Met suiker, melk, water en enkele andere ingrediënten ontstaat heerlijk, ambachtelijk ijs.

Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Alle kinderfeestjes op een rijtje? Bekijk de categorie Kinderfeestjes!

IJssalon IJstijd Garderen

Putterweg 2

3886 PC Garderen

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar IJssalon IJstijd Garderen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

9x kindvriendelijke lunchen

Onze tips voor de leukste kindvriendelijke lunchplekjes in Apeldoorn!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief