
Talamini Apeldoorn
Ambachtelijk ijs volgens oud familierecept, ook lactose- en allergenenvrij ijs!
Al generaties lang kan je genieten van het lekkere ijs van Talamini. Je kunt hier kiezen uit meer dan 35 smaken ijs!
Het grootste deel van de ingrediënten komt nog altijd uit Italië en het fruitijs wordt gemaakt op basis van echt fruit, zonder toevoegingen. De pura frutta smaken zijn lactose- en allergenenvrij.
Je vindt Talamini in Mansion24.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!