Sallandse Voetbaldagen
Sallandse Voetbaldagen! Kom jij ook op Voetbalkamp deze zomervakantie?
SALLANDSE VOETBALDAGEN
Bent je op zoek naar onvergetelijke voetbaldagen voor uw zoon of dochter met onder andere de hele dag voetbal gecombineerd met outdoor activiteiten? Of zoekt u als ouder een leuke manier van kinderopvang omdat u nog geen vakantie heeft?
Dan zit je goed bij de Sallandse voetbaldagen van 22 t/m 25 juli 2024! Jongens en meisjes tussen de 7 en 15 jaar kunnen op deze manier de zomervakantie op een super leuke manier inluiden. Deelname is al mogelijk vanaf twee dagen.
En vooral heel veel (voetbal)plezier!
Meer weten en/of inschrijven? Klik op de roze website button!
Voetbaldagen Deventer
Schaarshoekweg 1
8131 RE Wijhe
Prijs
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!