
Zwemparadijs De Scheg
Wat een feest: plonsen in het zwemparadijs van De Scheg.
Kom naar zwemparadijs De Scheg in Deventer! Beleef spetterende avonturen met het hele gezin.
Duik in één van de vele glijbanen, zoals de Gletsjer Slide. Deze 80 meter lange wildwaterbaan stroomt met een sneltreinvaart naar beneden, langs scherpe bochten en draaikolken. Roetsj met z’n allen van de familieglijbaan Lava Slide. Wie is het eerste beneden? Echte waaghalzen zijn in de 70 meter lange Northern Light Slide nog sneller dan het Noorderlicht! Deze reuzeglijbaan met bijzondere lichteffecten slingert u rond het zwemparadijs.
Kinderen tot en met 5 jaar spelen in Dave’s Schateiland met water én zand. Ideaal voor ouders om lekker mee te spelen of vanaf de zijkant in alle rust te genieten.
Wil je meer weten over De Scheg? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Alle leuke restaurants om gezellig te eten met je kids heeft Kidsproof op een rij gezet! Klik op de categorie Uiteten om ze te bekijken.
De Scheg
Piet Van Donkplein 1
7422 LW Deventer
Openingstijden
Bekijk de actuele openingstijden op de website van het zwembad. Klik hiervoor op de roze websitebutton.Prijs
Bekijk de prijzen op de site van het zwembad! Klik hiervoor op de roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie


Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november
18x Herfstvakantie uitjes
Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!